• Calibra Cat EN House Cat  7kg

Calibra Cat Housecat je kvalitný superprémiové, hypoalergénne krmivo vyvinuté pre mačky žijúce iba alebo prevažne v domácom prostredí. Tieto mačky sú náchylnejšie k tvorbe trichobezoárov (hromadenie chlpov v žalúdku). Vyšší obsah prírodnej vlákniny v tejto receptúre zaručuje zníženie tvorby trichobezoárov. Kuracie mäso a ryža zaisťujú vynikajúcu chutnosť aj stráviteľnosť aj pre citlivejšie mačky, a zásobujú organizmus kvalitnými bielkovinami a sacharidmi. Lososový olej a chelátové zinok zaisťujú kvalitnú kožu, lesklú srsť a podporujú imunitný systém. Extrakt z juky znižuje zápach z výkalov. Prebiotiká obsiahnuté v tomto kŕmení vo forme výťažkov zo špeciálnych kvasinkových kmeňov podporujú zdravú črevnú mikroflóru a posilňujú imunitný systém.

Posilňuje imunitný systém

Frukto-oligosacharidy a mannán-oligosacharidy podporujú tvorbu prirodzenej črevnej mikroflóry a tým posilňujú imunitný systém (70% imuno reakciou sa odohráva v črevách).

Prevencia vzniku trichobezoárov

Prírodná vláknina znižuje riziko vzniku trichobezoárov a uľahčuje ich prechod tráviacim traktom.

Udržuje optimálnu váhu

Vyvážený pomer proteínov a znížený obsah tukov napomáha udržiavať optimálnu hmotnosť.

Redukcia plynatosti

Znižuje zápach exkrementov a podporuje metabolické procesy.  

  • Kŕmny návod: Podľa tabuľky na obale.
  • Zloženie: Kuracie mäso, ryža, kukurica, kurací tuk (chránené tokoferoly, zdrojmi vitamínu E), lososový olej, hydrolyzovaný kurací proteín, prírodná chuť, sušené jablká, pivovarské kvasnice, extrakt z juky (80 mg / kg), minerálne látky, mannanoligosacharidy (150 mg / kg), fruktooligosacharidy (100 mg / kg)
  • Analytické zložky: Proteíny 35%; tuk 16%; vláknina 5,6%; vlhkosť 10%; popol 6,7%; vápnik 1,1%; fosfor 0,9%; horčík 0,06%


Calibra Cat EN House Cat 7kg

  • Kód produktu: Calibra Cat EN House Cat 7kg
  • Dostupnosť: Skladom
  • 29.30€